Het JDB-team bestaat uit enkele stafmedewerkers
en vele vrijwilligers. Samen zijn wij Jeugddienst Don Bosco.

Jeugddienst Don Bosco is alle weekdagen bereikbaar via het nummer +32 16 24 16 20.

Bij ons kan je altijd terecht voor vorming op maat voor jongeren, advies over jeugdwerk en internationaal vrijwilligerswerk, een rustige studieplek, de vertrouwde Don Boscosfeer en een warme kop koffie!

Jeugddienst Don Bosco vrijwilligers
Guido Stoop
Guido

Beleid
& coördinatie


jeugddienst@donbosco.be

Catherine Holemans
Catherine

Boekhouding
& papierwerk

catherine.holemans@donbosco.be

Dries

Administratie 
& praktische ondersteuning

dries.verbinnen@donbosco.be

Maarten Lens
Maarten

Cursussen jeugdwerk
& vorming op maat

maarten.lens@donbosco.be

Tim Van Wambeke
Tim

Speelplein Raccoon 
& contact speelpleinen

tim.vanwambeke@donbosco.be

Koen Timmermans
Koen

Turijnreis
& Avondwoordjes

koen.timmermans@donbosco.be

Lien Vanhecke
Lien

Vrijwilligerswerk in het buitenland

lien.vanhecke@donbosco.be

Lindsey Pinnock
Lindsey

Website, Koerier
& sociale media

lindsey.pinnock@donbosco.be

Waar kan je ons vinden?

Hoofdingang: (voorkant) Naamsesteenweg 37, 3001 Heverlee
Achteringang:
(met auto en fiets):
Het Molenhof (Stanislas de Rijcklaan 3), over de parking rijden, dan doorrijden voorbij het bord “Privé geen toegang”. Aan het gebouw kan je je fiets stallen, er is een parking voor auto’s naast de vijver.

Met het openbaar vervoer:

station Leuven
Binnenringbus 601 tot halte Naamsepoort

Jeugddienst Don Bosco

Contacteer ons